loader image

Başkanın Mesajı

Oktay Ari

Değerli Turizm Etkinlik ve Eğlence yatırımcılarım, 16.10.2019 tarihinde yapılan Kuruluş bildirimizle Eğlence Sektörü İş Adamları Derneğimiz hayata geçme ve bizlerin sesi olma anlamında ilk hamlesini yapmıştır.  10.12.2019 tarihinde Antalya Valiliğimizden onayımız almış ve hemen akabinde 16 Aralık’ ta derneğimiz Kurucu Üyelerimiz ile Geçici Yönetim Kurulumuz oluşturulmuştur. Pandemi kurallarımız gereği ilk genel kurulumuza kadar, Başkanlığımda ve Değerli kurucu üyelerimin Yönetim Kurulu üyesi olarak görevlendirilmeleri ile görevimizi devralmış bulunmaktayız. İlk Genel kurulumuzda yeni Yönetim kurulumuzla hızla çalışmalarımıza devam edeceğimizi gururla paylaşmak isterim.

Eğlence ve Etkinlik Sektörü ‘nün sesi olmak ve siz değerli yatırımcılarımızla bu yolda tüm hedeflerimizi gerçekleştirmek için bu TEEYAD bayrağımızı heyecanla taşımaktayız. TEEYAD, Ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasında turizmin en önemli kolu olan Etkinlik ve Eğlence sektörünün sahip olduğu yüksek potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek ve korumak amacıyla bir araya gelmiş geniş bir aile olacaktır. Bu vesile ile öncelikle Kurucu üyelerimize ve siz değerli üyelerimize teşekkürlerimi sunmak isterim.

Kuruluş ve var olma misyonumuz doğrultusunda, yönetimimizin öncelikli hedefi yatırımlarımızı ve faaliyetlerimizi koruyacak ve güvenle sürdürebilecek bir yapının oluşturulması yönünde olacaktır. Son dönemlerde Ülkemizin yaşamakta olduğu kritik süreçte karşılaştığımız sorunları arındıracak kalıcı çözümlere gerek duyulduğu açıktır.

Aynı önemde, dünya genelinde oluşan yeni trendleri ve atılımları yakından izlemek, değerlendirmek ve büyük projelerin önünü açacak düzenlemelerle üyelerimizin her konuda yararlanmalarına sunulacak çalışmalar kuşkusuz sürekli gündemimizde olacaktır.

Tüm üyelerimizin ihtiyaçlarını gözeten bir bakış açısı perspektifinde ortak akıl ile hareket etmek ve sektörde iyileştirmeler yapmak, yatırımcıların ihtiyaçlarına hizmet vermek ve ulusal ve uluslararası arenada da TEEYAD’ ı Türk turizmine alternatif kazançlar sağlayan kurum haline getirmek için yoğun bir çalışma bizleri bekliyor.

Sizlerin destek ve katkısı, tüm sektör paydaşlarının iş birliği ile, dostluk ilişkileri içinde Türk turizmi etkinlik ve eğlence sektörünü daha yüksek düzeylere çıkartacağımıza, güzel projelere imza atacağımıza inancımız tamdır. 

Saygılarımla,

Oktay Arı

Yönetim Kurulu Başkanı