loader image
CAN EMRE TİBET
NOX EVENT MANAGEMENT
+90 242 323 6683
ANTALYA / TURKİYE
NOX EVENT MANAGEMENT

Nox Event Management, 2006 yılından beri müşteri memnuniyeti odaklı, inovatif ve yaratıcı yapısı ile ulusal ve uluslararası projelere imza atan bir etkinlik yönetimi firmasıdır.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarına etkinlik yönetimi hizmeti veren Nox Event Management, Türkiye’nin en gözde 5 yıldızlı tesislerinde özel gün organizasyonları, temalı partiler, festivaller, konserler, teknik kiralama hizmetleri, etkinlik planlama ve yönetimi alanında çalışmalar gerçekleştirmektedir ve eğlence alanındaki tüm taleplere cevap vermektedir.

Bugüne kadar ulusal ve uluslararası yüzlerce MICE organizasyonunda planlama, etkinlik yönetimi, teknik, lojistik, dijital hizmetler, raporlama, dekorasyon uygulama, takım oyunları, motivasyon etkinlikleri ve tasarım alanlarında hizmet vermiş olan Nox Event Management 2020 yılı itibari ile aynı zamanda A grubu seyahat acentesi olarak hizmet vermektedir.

Pazar geliştirme ve marketing alanında bugüne kadar Jack Daniels, Macallan, Brugal, Efes Pilsen gibi birçok global marka ile tanıtım aktiviteleri, road show organizasyonları, lansman ve tadım etkinlikleri ve promosyon çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Tüm tedarik yönetimini kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmekte olan Nox Event Management, yüksek teknolojik donanımı, güçlü finans yapısı, alanında uzman personeli ve çözüme odaklı yapısı ile her zaman yanınızda olmasından memnuniyet duyacağınız bir partnerdir! nox event