loader image
ÖZGÜR EMEKLİOĞLU
TURSET PROJECT MANAGEMENT
+90 242 311 9616
ANTALYA / TÜRKİYE

TURSET PROJECT MANAGEMENT

Turset Project Management; 25 yıldır çok çeşitli ulusal ve uluslararası projelere imza atan bir event firmasıdır.

Profesyonel, hızlı çözümler üretebilen, trendleri takip eden, yaratıcı ve inovatif düşünce gücüne sahip profesyonel proje ekibine sahiptir. Teknik ve teknolojik envanteriyle uluslararası event ve kongreler düzenleyen, çok yönlü organizasyon yapısı ile müşterilerine değer katar.

Turset Project Management; Çok uluslu markalardan edindiği tecrübelerini, yeni projelerine yansıtarak fark yaratmaktadır. Uluslararası ve ulusal proje ortaklarına, projenin büyüklüğünü sorgulamaksızın, organizasyonlarına aynı hassasiyeti ve önemi gösterir. Bünyesinde bulunan profesyonel operasyon ekibi, teknik ve dekorasyon envanteri sayesinde müşterilerine hızlı, etkin ve uygun bütçeli çözümler sunabilmektedir.

“Turset Project Management’ın en büyük tutkusu; “marka mutluluğu yaratmaktır”

Event

Event alanında 2 şekilde hizmet verebiliyoruz. Sahip olduğunuz mevcut etkinlik için event yönetimi ya da marka algısı, stratejik ihtiyaçlar, hedef kitle, markalaşma ve ürüne göre farkındalık oluşturacak event projesi yaratarak yönetebiliriz.

Festival

Konser

Proje odaklı Konsept etkinlikler

Lansman

Büyük Açılış ve Temel atma Töreni

Marka iletişim aktiviteleri

MICE

Etkinliğin yapılacağı lokasyonun belirlenmesinden otel ile ilişkilerin yürütülmesine, bütçeleme çalışmalarından transfer ve karşılama operasyonlarına, özel gece etkinliklerinden saha yönetimine kadar tüm aşamaları gerçekleştirebiliriz

Kongre

Incentive

Toplantı

Kurumsal Etkinlikler

Spor

Sağlık, eğlence, B2B, life-style ve buluşma noktası algısı gibi birçok bileşeninin marka iletişimiyle buluştuğu, markalarla hedef kitleyi doğrudan kesiştirebilen bir formüle sahip sportif etkinliklerimizle varız. Dünyanın en prestijli seri spor eventlerinden Ironman’in lisans sahibi ve Türkiye’nin en büyük life style maratonu Runatolia’nın organizatörü, 33 farklı ülkede gerçekleştirilen Wings For Life World Run eventinin de Türkiye ayağını organize ediyoruz.

Spor eventleri

Yurtiçi-Yurtdışı kamp organizasyonları

Yurtdışı spor etkinlikleri

Sponsorluk danışmanlığı

Sahne Teknolojileri

Tüm dünyada kabul gören üst düzey teknik sistemlerimiz ve alanında uzman teknik ekibimi ile etkinliklerinizdeki küçük ya da büyük ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz

Sahne, ses ve ışık sistemleri

Led ekran

Görsel efektler

3D animasyon ve augmented reality

Prodüksiyon

Dekorasyon tasarım ve üretim/Uygulama

turset