loader image

Üye Başvuru Bilgi Formu

Dernek Hakkında

Dünya Turizm sektöründe çok net örneklerde olduğu gibi, Turizm Etkinlik ve Eğlence yatırımcılığının bir meslek olduğu, TEEYAD sayesinde Türkiye’de de kabul edilir hale gelmiştir. 

Sektörde ve ülke ekonomisinde bu kadar önemli rol oynayan Turizm yatırımları arasında varlığı aleni bir şekilde hissedilen Turizm Etkinlik ve Eğlence Yatırımcılarının kendi meslek örgütüne sahip olması hem doğal hem de gereklidir. Turizm Etkinlik ve Eğlence Yatırımcıları Derneği (TEEYAD) işte bu örgüttür. TEEYAD üyeleri, gurur kaynağımız olan Türk turizmindeki başarılarda önemli rol oynayan en üst düzeydeki yatırımcı, yaratıcı, uluslararası formlarda ve Türk Turizmine en iyi, en beğenilir, en kaliteli hizmet, gösteri, etkinlik organizasyonlarını yaratan cesur ve ülkesini seven kişilerden oluşmaktadır. Bu bağlamda TEEYAD, Türk Turizminin vazgeçilmezi olarak değerlendirilmektedir. TEEYAD üyeleri, Türk Turizminin gelişiminde, uluslararası platformda Türkiye’nin ön plana çıkmasında, her yıl daha memnun, daha istekli turist potansiyeli oluşturulmasında, alternatif turizm kollu yaratılmasında, çok önemli projeleri hayata geçirmiş ve geçirmeye devam etmektedir. TEEYAD üyeleri Türk turizm yatırımcısının sağ kolu olmuş ve hatta uluslararası projelerde Türkiye ve Türkiye dışında ses getiren projelere imza atmıştır. 

    Üyeliğinizi tamamlamak için aşağıda bulunan dilekçe de gerekli yerleri doldurunuz, imzalayınız ve teeyad@teeyad.org adresine mail atınız.